1002

Kolejne szkolenia z RODO

Kolejne szkolenie RODO - DOSTOSOWANIE DO NOWYCH PRZEPISÓW O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH za nami.

21.06.2018 roku odbyło się kolejne szkolenie dla firm i praconików. Wcześniej gościliśmy w WIP sp. z o.o. oraz organizowaliśmy szkolenie otwarte przed wejścem w życie ustawy. 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zmianami w zakresie danych osobowych, które będą obowiązywać od 25 maja 2018 r.

Rozporządzenie poza wprowadzeniem wielu zmian, rozszerza również zakres obowiązków administratorów oraz podmiotów przetwarzających dane. Celem nowych przepisów jest również skuteczne reagowanie na naruszenia Rozporządzenia. Pomóc w tym mają maksymalne kary za naruszenia przepisów, które sięgać mogą nawet 20 000 000 euro lub 4% całkowitego rocznego światowego obrotu przedsiębiorcy z roku obrotowego poprzedzającego naruszenie.

W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę i rozwiązywanie problemów u każdego przedsiębiorcy. Nasze grupy są warsztatowo, tak aby uczestnicy mogli zadawać pytania trenerowyi i pracować na własnych casy'ach. Szkolenie prowadzi Pan Janusz Malinowski - ekspert w obszarze ochrony danych osobowych, na stałe współpracujący z Petra Consulting.

Z nami dowiecie się najwięcej :)